سفارش تبلیغ
صبا ویژن

رطوبت سازها و مه پاش ها

در رطوبت ساز التراسونیک پروسه تولید رطوبت بسیار مهم است. این دستگاه با استفاده از پیزو سرامیک ها این امواج را در درون مخزن پر از آب ایجاد میکند. در اثر برخورد این امواج با آب، قطرات آب از حالت مایع به حالت گاز تغییر حالت میدهد. این بخار سرد می باشد. رطوبت ساز التراسونیک می تواند رطوبت محیط را بسیار بالا ببرید. لذا از این دستگاه در بسیاری از صنایع همچون ، نساجی، چای سازی، کارخانجات تولید و بسته بندی گوشت، آزمایشگاه ها ، چاپخانه ها، سرخانه های میوه ، کارگاه ساخت وسایل چوبی، کارخانجات دخانیات و … مورد استفاده قرار میگیرد.

رطوبت ساز التراسونیک یک مه پاش صنعتی پرکاربرد در صنایع مختلف می باشد. رطوبت ساز التراسونیک مخزن دار بوده و بهتر است که در مخرن آنها آب تصفیه شده ریخته شود. در غیر اینصورت اگر آب دارای ذرات و ناخالصی ها زیاد باشد، این آلودگی ها در هوا پخش خواهند شد که ممکن است پیامدهای منفی به همراه خود به بار آورد.

مه پاش نازلی از یک پمپ و موتور قوی برخوردار است که آب را تا 200 بار نیز فشرده می سازند. این آب پر فشار به نازل ها هدایت میشود. دهانه نازل سوراخ های بسیار ریزی دارد که آب از آن به صورت پودر خارج میشود. از مه پاش نازلی هم برای خنک سازی فضاهای سر باز همچون ویلاها ، کافی شاپ ها ، رستوران ها و هم برای آبیاری گیاهان هیدروپونیک در انواع گلخانه ها و سالن های پرورش قارچ استفاده میگردد.

•این مه پاش ها در سالن های مرغداری و دام داری نیز بسیار عالی عمل میکنند.

•امروزه حتی در صنایع ساختمان سازی از مه پاش نازلی برای جلوگیری از خطرات احتمالی همچون آتش سوزی نیز استفاده میشود.

•استفاده دیگر مه پاش های نازلی به عنوان مه پاش صنعتی در صنایع همچون سنگ شکنی ، سیمان سازی و معدن برای کنترل و کاهش گرد و غبار می باشد.

•این سیستم ها فضای خاصی اشغال نمی کنند و به دلیل کارکرد مؤثر و پوشش فضای بیشتر، در بسیاری از مکان ها مورد استفاده قرار میگیرند.

ادامه مطلب