سفارش تبلیغ
صبا ویژن

تنظیمات درب اتوماتیک

 

درب اتوماتیک شیشه ای، نوعی درب است که  به‌ صورت برقی و اتوماتیک باز و بسته می‌شود، که این امر موجب سرعت بخشیدن  به رفت ‌وآمد و سهولت استفاده از آن شده است. البته باید گفت که نباید نقصی را که می‌تواند گریبان گیر درب اتوماتیک در زمان قطع برقِ، نادیده گرفت و آن باز و بسته نشدن درب اتوماتیک شیشه ای می‌باشد. برای برطرف کردن این نقص چاره‌ای اندیشیده شده وآن مجهز شدن به کلید خلاص کن درب اتوماتیک که باز و بسته شدن درب در زمان قطع جریان الکتریکی را امکان‌پذیر نموده است.

تنظیم تایمر درب اتوماتیک به دو صورت است:

در مرحله اول می توانیم از روش برد به صورت دستی از دکمه تایمر تنظیمات را انجام داد:

ابتدا ( اولین دکمه از سمت چپ و پایین صفحه برد می باشد) با توجه به مدار فرمان درب اتوماتیک دکمه تایم (TIME) آن را به مدت چند ثانیه نگه دارید تا چراغ آن چشمک بزند.

پس از آن دکمه (D) از برد درب اتوماتیک را می زنیم. پس از زدن دکمه D تایمر بسته شدن درب اتوماتیک شروع به ثبت شدن می کند و شما باید پس از سپری شدن زمان دلخواه برای بسته شدن درب اتوماتیک دوباره کلید D از ریموت درب اتوماتیک را بزنید..

نکته: جایز است این را بدانید که زمان بین اولین فشار دادن کلید D و دومین بار فشار دادن آن به عنوان تایمر بسته شدن درب اتوماتیک حساب می شود.

در مرحله دوم می توانیم از روش تنظیم تایمر درب اتوماتیک به روش دیپ سویچ تنظیمات را انجام داد:

بر روی برد سه عدد سویچ وجود دارد که از برای فعال و غیر فعال کردن تایمر اتوماتیک و چپ گرد و راست گرد موتور درب اتوماتیک و همچنین برقراری ارتباط بین درب اتوماتیک و ریموت استفاده می شود.

برای فعال کردن تایمر کرکره برقی شما می بایست کلید از برد سوئیچ اتو کلوز یا auto close را بر روی وضعیت فعال on قرار دهید تا در زمان دلخواهی از درب اتوماتیک به پایین بیاید همچنین برای غیر فعال کردن این برنامه می توانید آن را روی وضعیت off قرار دهید.

ادامه مطلب